T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
MERSİN / SİLİFKE - TOKİ Ortaokulu

Haberler

Haz

Bilişim Teknolojileri Öğretmenimiz Sercan YAŞAR, derslerinde yaptığı etkinlikleri EBA´da paylaştı. Öğretmenimize ve öğrencilerine teşekkür ederiz.

Şbt

Görsel Sanatlar Öğretmenimiz Doğan TAŞ ve öğrencilerimizin çalışmaları büyük beğeni topladı. Öğretmenimizi ve öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz. 20.02.2017

Haz

Anasınıfı Öğretmenimiz Sibel GÖKTAŞ´ın yürüttüğü "Anasınıfı E-Twinning Projesi" kapsamında öğrencilerimiz, hazırladıkları kartpostalları yurt dışındaki arkadaşlarına gönderdiler.

Şbt

Karne törenimizde sınıf birincisi olan öğrencilerimize iftihar belgeleri ve madalyaları verildi. Ayrıca öğrencilerimize çeşitli hediyeler verildi. Futbolda ve E-twinning´de okulumuzu başarıyla temsil eden öğrencilerimize de iftihar belgeleri verildi.

Ock

Okulumuz Masa Tenisi Turnuvasında 8-A sınıfından Mert BAHAR Şampiyon oldu. Finale çıkan 6-A sınıfından İnanç ÜNAL 2. olurken, 7-G sınıfından Melih ÇEVİRGEN 3. oldu.

Ara

Yıldız ve Minik Futbol takımlarımız gruplarından çıkmayı başardılar. Öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi tebrik ederiz.

Kas

15 Temmuz Futbol turnuvası sonuçlandı. Şampiyon 6-D olurken, ikinci 5-F, üçüncü ise 6-G oldu.

Kas

Cumhuriyet´imizin 93. yaşını coşkuyla kutladık.

Kas

Okul Aile Birliği Genel Kurul Toplantısı 31.10.2016 tarihinde saat 15.00´da yapıldı.

Ekm

8. Sınıf öğrencilerimiz TEOG kapsamında yaptığımız okul gezilerinde; Yahya Akel Fen Lİsesi, Eyüp Aygar Fen Lisesi ve Mehmet Akif Ersoy Sosyal Bilimler Lisesi´ni ziyaret ettiler.

Ekm

Görsel Sanatlar Öğretmenimiz Doğan TAŞ´IN düzenlediği "15 Temmuz Resim Yarışması´nda" başarılı olan öğrencilerimiz ödüllendirildi. Öğrencilerimiz şu şekilde sıralandı:

1- Halil UÇAR (8-A)

2- Efe Batın BUDAK (6-G)

3- Yiğit UYSAL (8-A)

4- Elif UYSAL (5-A)

5- Elif PALA (5-B)

6- Nuh Burak GÖK (5-C)

Eyl

Teknoloji Tasarım Öğretmenimiz Mehmet Ali AKIŞ ve öğrencileri çalışmalarının karşılığını aldılar. Başarılarının devamını dileriz.

Eyl

Okulumuzda ilk hafta, 15 Temmuz darbe girişimine karşı kazanılan zaferle ilgili bilgiler verildi. Ayrıca zaferin kazanılmasında büyük rol oynayan kahraman gazi ve şehitlerimiz anıldı.

Ağu

2015-2016 Eğitim Öğretim Yılının başarılı öğrencilerine Başarı Plaketleri verildi.

2014-2015 Eğitim Öğretim Yılının karne günü görüntülerini de bu sayfada görebilirsiniz.

Haz

Geleneksel olarak düzenlediğimiz Tiyatro Gösterisini bu yıl Türkçe Öğretmenimiz Gül AKAN ve öğrencileri düzenledi. Gül AKAN öğretmenimiz ve öğrencilerine teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz. 08.06.2016