Görme Engelliler
T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
MERSİN / SİLİFKE - TOKİ Ortaokulu

Haberler

Mrt

Geleneksel olarak düzenlediğimiz okul gezisini 15.03.2015 tarihinde Tarsus´a düzenledik. Geziye katılarak bizi yalnız bırakmayan öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

Ock

Silifke Belediyesi tarafından Atatürk´ün Silifke´ye gelişinin anısına düzenlenen Atatürk Koşusu´nda okulumuz ilçe 3.´sü oldu.

Ara

Gol yemeden şampiyon olan takımımızı kutlar ve başarılarının devamını dileriz. Beden Eğitimi Öğretmenimiz Ahmet GÜNAY´a teşekkür ederiz.

  • TOKİ ORTAOKULU: 2 - ATATÜRK ORTAOKULU: 0   
  • TOKİ ORTAOKULU: 5 - ATAYURT ORTAOKULU: 0
  • TOKİ ORTAOKULU: 2 - SEYFETTİN TATOĞLU ORTAOKULU: 0

 

Ekm

Amatör Spor Haftası kapsamında düzenlenen Masa Tenisi Turnuvasında okulumuz kız ve erkek takımı ilçe 2.´si oldu. Öğrencilerimize ve Beden Eğitimi Öğretmenimiz Ahmet GÜNAY´a başarılarından dolayı teşekkür ederiz.

May

Türkçe Öğretmenimiz Deniz ATALAY KURT´un hazırladığı "Bir Kelebeğin Kanadında" isimli şiir dinletisi büyük beğeni topladı. Çalışmalarından dolayı öğretmenimize ve öğrencilerimize teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz. 29.05.2014

May

Geleneksel olarak düzenlediğimiz okul gezisini bu yıl Nevşehir´e düzenledik. Geziye katılarak bizi yalnız bırakmayan öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

May

Türkçe Öğretmenimiz Ömer YÜKSEL´in hazırladığı "Damat Adayları" adlı tiyatro eseri Silifke Kültür Merkezi´nde sergilendi ve büyük beğeni topladı. Çalışmalarından dolayı öğretmenimiz ve öğrencilerimize teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz. 14.05.2014

May

Türkçe Öğretmenimiz Sevilay BOLAT´ın hazırladığı "Ah Şu Gençler" adlı tiyatro eseri Silifke Kültür Merkezi´nde sergilendi ve büyük beğeni topladı. Çalışmalarından dolayı öğretmenimiz ve öğrencilerimize teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz. 09.05.2014

Nis

Yaratıcı Drama Grubundaki öğrenciler ve öğretmenleri Gülperi TEZCAN "Şahmaran" adlı tiyatro eserini okulumuz tiyatro salonunda sergiledi. Yaratıcı Drama grubundaki öğrencilerimize ve öğretmenimize teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz. 22.04.2014

Şbt

Okulumuzu yeşillendirme faaliyetleri çerçevesinde okulumuzun arka bahçesine 60 tane zeytin fidanı dikildi. 25.02.2014

Tem

Okulumuz Avrupa Dil Ödülünü alarak Mersin´de bir ilke imza attı. Okulumuz projesiyle Türkiye´de ilk 5 okul arasına girdi.

May

Okul Futbol Takımımız "2013 Yılı Kültür Haftası Okullar Arası Futbol Turnuvasında" finalde Kapızlı Rasim Bozbey Ortaokulunu 8-1 yenerek İlçe Şampiyonu oldu.

Ayrıca Okul Futbol Takımımız "Açık Okul Akdeniz Olimpiyatları Projesi" kapsamında yapılan Okullar Arası Futbol Turnuvasında ilçe 2.´si olarak Mersin´e gitme hakkını elde etti.